Mesečni horoskop za april 2016

April se pričenja s prehodom Merkurja v znak Bika in Venera v znak Ovna. Kaj ta sprememba pomeni? Kaj nam prinašajo zvezde.

Mesečni horoskop za april 2016

Horoskop za april 2016 – OvenMesečni horoskop za april 2016 - oven

Delo

Kaj naj bi drugega v aprilu čakalo Ovna poleg praznovanja rojstnega dne, kot uspeh, napredovanje, finančni dobitek in izpolnjeni cilji? Mesec april je itak v znaku Ovna, kar vam na poslovnem področju vsekakor ugaja.

Ljubezen

Ovni v zvezi lahko pričakujete harmoničen in romantičen odnos, nevezani pa bolj razgiban mesec. Če ste nevezani, pričakujte, da bo k vam pristopil nekdo nov, saj aprila sevate s posebno energijo.

Zdravje

Zdravje vam bo dobro služilo.

Horoskop za april 2016 – BikMesečni horoskop za april 2016 - bik

Delo

April je mesec dodatnega izpopolnjevanja in tudi stagnacije. Na poslovnem planu vam bo prijalo mirno morje, saj ste pričakovali neke vrste stabilizacijo in umiritev. Vse obveznosti v tem mesecu končujete rutinsko in brez pretiranega napora.

Ljubezen

V tem mesecu bodo okoli vas spletkarili Oven, Škorpijon in Tehtnica. Čeprav ne veste, kaj v ljubezni želite, vam je jasno, da o tem drugim ne želite govoriti.

Zdravje

Počutite se dobro.

Horoskop za april 2016 – DvojčkaMesečni horoskop za april 2016 - dvojčka

Delo

V aprilu popravljate napake, ki ste jih naredili prejšnji mesec. Zdaj imate dobro poslovno strategijo in tudi zvezde so vam v aprilu bolj naklonjene. Dobro premislite vsako poslovno opcijo.

Ljubezen

Poročeni dvojčki in tisti v dolgih zvezah boste hrepeneli po romantičnih trenutkih, saj ste se zabubili v skladen odnos, ki počasi prehaja v vsakodnevno dolgočasno rutino. Če želite kaj spremeniti, boste morali sami to narediti.

Zdravje

Počutite se dobro.

Horoskop za april 2016 – RakMesečni horoskop za april 2016 - rak

Delo

Vašo poslovno situacijo otežuje retrogradnost večine pomembnih planetov, a ne skrbite. Tudi če padete v manjšo finančno krizo, boste videli, kdo so prijatelji in sorodniki, ki se vas bodo potrudili iz nje izvleči.

Ljubezen

Če ste vezani, lahko od partnerja pričakujete manjše neprijetnosti, a boste s svojo umirjenostjo vse hitro rešili. Nevezani Raki se boste proti koncu meseca več družili in ustvarili priložnosti za spoznavanje nove osebe.

Zdravje

Bolj bi morali skrbeti za svoje zdravje.

Horoskop za april 2016 – LevMesečni horoskop za april 2016 - lev

Delo

Dober razpored planetov ugodno vpliva na naše poslovne načrte. Imate višek energije in pripravljeni ste na nove poslovne izzive. Spremenili ste strategijo poslovanja, edino na roke morate dati več pozornosti.

Ljubezen

nevezani Levi uživajo v druženju in izhodih in tudi v filozofskih debatah, vezani Levi pa so se prepustili romantiki s partnerjem.

Zdravje

Imate preveč energije in premalo spanca, a se počutite dobro.

Horoskop za april 2016 – DevicaMesečni horoskop za april 2016 - devica

Delo

Čeprav se počutite negotovo, bosta vaša pedantnost in strokovnost prišla do izraza. April je ugoden za vlaganja in zaključevanje poslovnih načrtov in projektov. Pričakujte denarni priliv in izboljšanje finančnega stanja.

Ljubezen

Morate se spremeniti. Nova garderoba bi bila dobrodošla, vendar pa tudi sprememba vaših vrednot, vezanih na ljubezen in čustva. Sledi veliko spomladansko pospravljanje misli, čustev in občutkov. Ne izgubljajte čas z ljudmi, ki si vas ne zaslužijo.

Zdravje

Dobro se počutite.

Horoskop za april 2016 – TehtnicaMesečni horoskop za april 2016 - tehtnica

Delo

Na poslovnem področju imate boljše pogoje, a že ni čas za velika tveganja. Počakajte, da se vse podrobnosti ujamejo. Na poslovnem področju si morate postaviti prioritete.

Ljubezen

Sonce, Venera, Merkur in uran vam govorijo, da morate nekaj narediti na čustvenem odnosu, tako da se boste aprila ukvarjali s tem.

Zdravje

Dobro se počutite.

Horoskop za april 2016 – ŠkorpijonMesečni horoskop za april 2016 - rak

Delo

V tem mesecu ste aktivnejši kot sicer. To vam jemlje mnogo prostega lasa in energije. Zelo veliko vam pomeni, da vas starejši kolegi podpirajo. Nagrado za vloženi trud in delo lahko pričakujte šele naslednji mesec.

Ljubezen

Vso svojo energijo ste vložili v delo in izpolnitev sanj, tako da nimate preveč časa razmišljati o ljubezni se zabavati in hoditi ven.

Zdravje

Dobro se počutite.

Horoskop za april 2016 – StrelecMesečni horoskop za april 2016 - strelec

Delo

Bremenijo vas nenadni stroški in neplačani računi.

Ljubezen

Stara ljubezen vam ne da miru.

Zdravje

Več hodite in bodite v naravi.

Horoskop za april 2016 – KozorogMesečni horoskop za april 2016 - kozorog

Delo

Imate ambicije, kar se odraža na poslovnem področju. V tem mesecu ne boste ostali neopaženi. Zelo ste ustvarjalni, kar ugodno vpliva tudi na delo.

Ljubezen

Če ste v daljši zvezi ali poročeni, poste ponovno občutili bližino in povezanost s partnerjem, ki sta se nekako začela izgubljati. Nevezani Kozorogi se boste prepustili veselicam in avanturam.

Zdravje

Bodite bolj telesno aktivni.

Horoskop za april 2016 – VodnarMesečni horoskop za april 2016 - vodnar

Delo

Dobre poslovne priložnosti boste v tem mesecu znali izkoristiti. Morda ne boste uspeli dovolj počivati in spati, a se bo predanost delu obrestovala.

Ljubezen

Ne ozirajte se na tisto, kar drugi pravijo, saj vi sami najbolje veste, kaj hočete.

Zdravje

Počutite se dobro.

Horoskop za april 2016 – RibiMesečni horoskop za april 2016 - ribi

Delo

Dobre poslovne okoliščine in ugodno finančno obdobje. Vsekakor se boste morali potruditi, da bo vse tako kot mora biti, a se bo splačalo. Vrnili boste vse dolgove in celo se bo dalo nekaj prihraniti.

Ljubezen

Čustveno ste izpolnjeni, imate podporo in s partnerjem se dobro razumeta.

Zdravje

Več počivajte.

luftika.rs

Morda ti bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja